Łukasz

Założyciel kabaretu Czołówka Piekła. W sprawach artystycznych wykazuje się niemiecką precyzją. Człowiek o wielu pseudonimach: Kieślu, Dziekan, Mati, Bobby. Kiedyś był zapalonym sportowcem. Obecnie od czasu do czasu obejrzy mecz w TV. No chyba, że trwają Igrzyska Olimpijskie to wtedy nie wychodzi z domu. W wolnym czasie często podróżuje.

http://besteyelashdropsever.com http://cure-anxiety-online.com

Artur

Najświeższa krew w kabarecie. Autor paru skeczów oraz niezliczonej ilości absurdalnych tekstów, które jest w stanie zrozumieć tylko on sam. Jeśli jego teksty bawiłyby innych ludzi tak jak jego samego, to byłby bezapelacyjnie najzabawniejszym człowiekiem świata - Ale nie jest. Śpiewa i tańczy, gdy zmywa naczynia. Lubi: żonglować, żeglować i żużel.

ativaninfo24x7.com ambieninfo24x7.com

Janek

Kabareciarz z przypadku, zwerbowany dzięki muzycznej przeszłości. Z tego też powodu napisano na jego cześć nowelę pt. "Janko muzykant". Niechlubnym faktem z życia Janka jest wymyślenie na jego cześć gry w "głupiego Jasia". Jako nauczyciel wychowania fizycznego w katolickim gimnazjum wciąż ukrywa przed księdzem dyrektorem nazwę kabaretu, w którym występuje. Przy każdej okazji chwali się, że jego sąsiadem jest Bartek Wrona.

Krzysztof

Władca świateł i dźwięku.